Vairavimo mokykla

Vairavimo mokykla Autoklasė nuo savo veiklos pradžios užsiima būsimųjų vairuotojų teoriniu ir praktiniu mokymu. Mokykloje dirba profesionalūs, atestuoti teorijos dėstytojai ir vairavimo instruktoriai, turintys ilgametę darbo patirtį.

Vairavimo mokykla
Vairavimo mokykla | Moto kursai

Vairavimo mokykloje yra taikomos naujausios vairavimo mokymo metodikos, EKO vairavimo principai. Vairuotojai mokomi naudojant pažangiausias kompiuterines technologijas, sukurtus filmus, audiovizualines informacijos ir mokymo priemones (multimediją), įvairių mechanizmų, eismo situacijų maketus. Dirbančių aukštos kvalifikacijos dėstytojų ir instruktorių iniciatyva buvo sukurtos specialios mokymo programos, leidžiančios parengti mokinį saugiai vairuoti motociklą esant įvairioms eismo sąlygoms.

Vairavimo mokyklos darbo principai: Atidumas kiekvienam mokiniui ir dėmesys jo motyvacijos kėlimui; Aukšta mokymo kokybė, kurią lemia darbuotojų meistriškumas ir tinkamas pasirengimas; Lankstumas ir gebėjimas prisitaikyti prie darbo pokyčių; Vieninga ir profesionali darbuotojų komanda; Siekis aktyviai bendradarbiauti su kitomis pažangiomis mokslo institucijomis bei praktikuojančiomis organizacijomis, įgyvendinant vairavimo mokymo tikslus bei prisidedant prie bendro visuomenės saugumo ir gerovės didinimo.

Vairavimo mokyklos tikslas. Į kelią išleisti gerai pasirengusį vairuotoją, puikiai įvaldžiusį teorinius ir praktinius vairavimo įgūdžius ir galintį saugiai jaustis kelyje net pačiomis sudėtingiausiomis eismo sąlygomis.

A kategorijos vairavimo mokykla